אודיובריין - סדנאות קורסים ומדריכים על עולם הפודקאסטים

מי אני

היי, שמי דנית בן דוד, הבעלים של פודקאסט על עקבים – פודקאסט על יזמות, אימהות ומה שביניהם ושל הפודקאסט מאחורי המיקרופון.

בשנה וחצי האחרונות אני מלווה עסקים, חברות וארגונים בכל מה שקשור להפקת הפודקאסט שלהם.

הרעיון לפודקאסט התרוצץ לי בראש תקופה ארוכה, אבל את הפרק הראשון של “פודקאסט על עקבים” הקלטתי רק כמה חודשים אחר כך (בדצמבר 2017).

הסיבה העיקרית לכך היא שפשוט לא ידעתי איך בכלל מתחילים: איזה ציוד הקלטה אני צריכה (כזה שגם יהיה לא מסובך, יקליט קול איכותי וגם יעמוד בדרישות התקציב שלי), איך עורכים פודקאסט? איפה מאחסנים אותו? ואיך בכלל מפיצים אותו???

היה לי ברור שאני רוצה לייצר פודקאסט ברמה גבוהה מכל הבחינות: גם מבחינת רמת הסאונד וחוויית ההאזנה, וגם מבחינת רמת ואיכות התכנים ואחרי חפירות רבות ברחבי האינטרנט ומחוצה לו, בתאריך ה-20/12/2017 סוף סוף הקלטתי את הפרק הראשון.

ככל שהפודקאסט שלי מקבל חשיפה גדולה יותר ויותר, אנשים רבים שרוצים להקים פודקאסט פונים אלי בשאלות רבות בנושא…

אז אחרי פניות רבות החלטתי לאגד את הידע שלמדתי (ולומדת כל הזמן) ולהנגיש את הידע שקשור לעולם הפודקאסטים כך שכל מי שרוצה להתחיל פודקאסט יוכל לעשות זאת ולא להשאיר את הפודקאסט כחלום רחוק ובלתי מושג.

כיום אני מציעה קורסים, סדנאות וייעוץ לכל מי שרוצה להקים פודקאסט מקצועי ואיכותי משלו, וגם למי שכבר יש פודקאסט ורוצה לדעת איך עוד ניתן לשפר אותו ולהפיץ אותו.

תוכלו לקרוא על כל השירותים שאני מציעה בעמוד הבית של אודיובריין

אתם מוזמנים לפנות אלי דרך הטופס הזה או דרך עמוד הפייסבוק של אודיובריין בכל שאלה, בקשה או תהייה ואחזור אליכם בהקדם האפשרי 🙂

קבלו גישה מיידית לכל המדריכים והתכנים באתר:

לאתר אני מעלה מדריכים וטיפים מהניסיון שצברתי ב-3 וחצי שנים האחרונות מהקמה ותחזוק הפודקאסטים שלי: “פודקאסט על עקבים” ו”מאחורי המיקרופון”, ומליווי עסקים, חברות וארגונים בכל תהליך הפקת הפודקאסט שלהם. הירשמו וקבלו גישה מיידית למדריכים באתר: