אודיובריין - מלמדים אתכם איך להקים פודקאסט מצליח

קבלו גישה מיידית למיני קורס "יצירת הפתיח המושלם לפודקאסט"

מחיר המיני קורס: 147 ש"ח

מלאו פרטיכם בטופס למטה ועברו לעמוד הצ'קאאוט:

סילבוס מלא של המיני קורס

המיני קורס כולל 8 שיעורי וידאו + דפי עבודה מניעים לפעולה, כך שבסופו יהיה לכם את הפתיח המושלם לפודקאסט שלכם!

השיעורים כוללים ידע מקצועי, כלים פרקטיים והמון טיפים מהניסיון האישי שלי בתחזוק "פודקאסט על עקבים" בשנתיים האחרונות...

וידאו 1 - חשיבות הפתיח של הפודקאסט (06:20 דקות)

בוידאו זה נבין למה כדאי לכם להשקיע בפתיח טוב ואיכותי לפודקאסט שלכם. בסיום השיעור תדעו אילו פרמטרים חשובים ליצירת פתיח טוב לפודקאסט שלכם.

וידאו 2 - סוגי פתיחים לפודקאסט (22:12 דקות)

בוידאו זה נבין אילו סוגי פתיחים קיימים, איפה תוכלו לשלב את מוזיקת הפתיחה בתוך הפתיח ואף אשמיע לכם דוגמאות של פתיחים שונים מעניינים שניתן לשאוב מהם השראה. בסיום השיעור תתחילו לגבש את הויז'ן לגבי איך הפתיח שלכם הולך להשמע.

וידאו 3 - מה לכלול בפתיח (08:33 דקות)

בוידאו זה נבין אילו פרטים כדאי לכם לכלול בפתיח שלכם, כך שבסוף הוידאו תבינו מה אתם רוצים שהפתיח שלכם יכלול.

וידאו 4 - טיפים ליצירת פתיח טוב (05:56 דקות)

בוידאו הזה אעבור על דגשים וטיפים שיעזרו לכם ליצור פתיח טוב לפודקאסט שלכם. בסוף הוידאו כבר יהיה לכם דף כתוב עם הטקסט של הפתיח שלכם, או לפחות כמה פתיחים אופציונאליים.

וידאו 5 - בחירת מוזיקת הפתיחה (11:44 דקות)

בוידאו זה נבין איפה ניתן למצוא מוזיקת פתיחה לפודקאסט שלכם ואיך לא לפגוע בזכויות יוצרים. בנוסף, אתן לכם טיפים לבחירת מוזיקת הפתיחה המושלמת לפודקאסט שלכם. בסוף הוידאו כבר תבחרו את מוזיקת הפתיחה שלכם.

וידאו 6 - הקלטת הפתיח (09:51 דקות)

בוידאו הזה נלמד איך להקליט את הפתיח של הפודקאסט דרך תוכנת ההקלטה אודסיטי ותבינו מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים להקליט. בנוסף, אתן גם דגשים לגבי בחירת המיקרופון שלכם ואף המלצות ל-2 מיקרופונים בתקציב לא גבוה במיוחד. בסוף הוידאו הזה תקליטו את הפתיח שלכם.

וידאו 7 - עריכת הפתיח (20:47 דקות)

בוידאו הזה אלמד איך לערוך את הפתיח של הפודקאסט, איך למקם את מוזיקת הפתיחה שלכם ואיך לשלב אותה בצורה כזו שתהיה נעימה לאוזן. בסוף הוידאו תערכו את הפתיח שלכם (יששששששש!!!)

וידאו 8 - הוספת אפקטים לפודקאסט (08:44 דקות)

בוידאו הזה אשתף אתכם איפה ניתן למצוא אפקטים לפודקאסט שלכם (לא רק לפתיח), באילו מקרים כדאי להוסיף אפקטים ואיך לשלב את האפקטים עם האודיו של הפודקאסט. בסוף הוידאו תבחרו את האפקטים לפודקאסט שלכם (ותדעו אם זה רלוונטי עבורכם).

עלות כספית ליצירת הפתיח

לצורך הקלטת הפתיח – לצורך ההקלטה רצוי להשתמש במיקרופון איכותי. במיני קורס תקבלו המלצות למיקרופונים איכותיים במחירים של 200-600 ש”ח. כמובן שאם כבר יש לכם מיקרופון טוב בבית אין צורך לרכוש אחד.

לצורך עריכת הפתיח – את הפתיח נערוך באמצעות תוכנת העריכה אודסיטי, תוכנה חינמית לחלוטין, כך שאין צורך לרכוש תוכנה מיוחדת.

רכישת מוזיקת הפתיחה – מוזיקת פתיחה עולה בסביבות 10-30 דולר, תלוי במוזיקה שתבחרו.

למי מתאים המיני קורס?

אם מעניין אתכם לדעת מאיפה אתם יכולים למצוא את מוזיקת הפתיחה המושלמת עבור הפודקאסט שלכם, איך ליצור פתיח לפודקאסט, מה לכלול בו, איך להקליט אותו באיכות טובה, איך לערוך אותו ולקבל המון טיפים שווים שיעזרו לכם ליצור את הפתיח המושלם…

פתיח שיעניין את המאזינים שלכם ויגרום להם לרצות להישאר ולהאזין לכל הפרק, במקום לנטוש לטובת פודקאסט אחר, המיני קורס “יצירת הפתיח המושלם לפודקאסט” בדיוק בשבילכם!

אז אם אתם מתכננים להקים פודקאסט בחודשים הקרובים, אם אתם בדיוק בשלבי הקמת הפודקאסט שלכם ואפילו אם כבר יש לכם פודקאסט באוויר ואתם רוצים ליצור את הפתיח המושלם מלאו את פרטיכם פה ועברו לעמוד התשלום.

המלצות לקוחות

למה כדאי לכם להקים פודקאסט?

פודקאסט הולך והופך להיות אחת הפלטפורמות הפופולאריות בימינו לצריכת תוכן, והוא יכול לשמש ככלי שיווקי מעולה למיתוג עצמי.

שבדיוק כפי שבלוגים היו בעבר פופולאריים מאוד וכל בעל עסק או חברה הקימו בלוג כדי לשווק את עצמם, כך בדיוק עם פודקאסטים.
 
בארצות הברית במהלך שנת 2018 44% אמריקאים (12 מיליון!!!) האזינו לפודקאסט בפעם הראשונה בחייהם, 26% אמריקאים מאזינים לפודקאסט על בסיס חודשי (נלקח מתוך אתר edisonresearch.com).
 

גם בארץ פודקאסטים הולכים ותופסים תאוצה, 57% מהאוכלוסייה היהודית הבוגרת מאזינים למוזיקה או פודקאסטים באמצעות מחשב, טאבלט או סמארטפון (לפי סקר TGI למחצית הראשונה של שנת 2018).

אז אם גם אתם מבינים את הפוטנציאל האדיר של פלטפורמת הפודקאסטים ואתם רוצים ליהנות ממנה גם אל תישארו מאחור…

 

מי אני?

אודיובריין - סדנאות קורסים ומדריכים על עולם הפודקאסטים
מתוך הרצאה שהעברתי בכנס הפודקאסטרים הראשון

היי, שמי דנית בן דוד. הרעיון לפודקאסט התרוצץ לי בראש תקופה ארוכה, אבל את הפרק הראשון של הפודקאסט הקלטתי רק כמה חודשים אחר כך.

הסיבה העיקרית לכך היא שפשוט לא ידעתי איך בכלל מתחילים: איזה ציוד הקלטה אני צריכה (כזה שגם יהיה לא מסובך, יקליט קול איכותי וגם יעמוד בדרישות התקציב שלי), איך עורכים פודקאסט? איפה מאחסנים אותו? ואיך בכלל מפיצים אותו???

היה לי ברור שאני רוצה לייצר פודקאסט ברמה גבוהה מכל הבחינות:  גם מבחינת רמת הסאונד וחוויית ההאזנה, וגם מבחינת רמת ואיכות התכנים.

אחרי חפירות רבות ברחבי האינטרנט ומחוצה לו, בתאריך ה-20/12/2017 סוף סוף הקלטתי את הפרק הראשון.

ככל שהפודקאסט שלי קיבל יותר ויותר חשיפה, כך יותר אנשים פנו אלי ורצו לדעת איך להקים פודקאסט. לכן החלטתי לאגד את כל המידע החשוב בתחום, הקמתי את “אודיובריין – קורסים, סדנאות ומידע מקיף על עולם הפודקאסטים”.

מרואיינות העונה הראשונה של "פודקאסט על עקבים"
מרואיינות העונה הראשונה של "פודקאסט על עקבים"

המלצות לקוחות

קבלו גישה מיידית למיני קורס "יצירת הפתיח המושלם לפודקאסט"

מחיר המיני קורס - 147 ש"ח

מלאו פרטיכם בטופס למטה ועברו לעמוד הצ'קאאוט: